Reference

Reference zákazníků

Tomáš B.

Maximální spokojenost s chipem a klíčkem na Golfa. Všem vřele doporučuji. Příjemná domluva a pán se opravdu vyzná. 

Martin H.

Vyroben klíč na počkání i s dálkou. Velmi spokojen, funkční a robusní. Za mě palec nahoru, rád se budu vracet když budu opět potřebovat. Kvalita za rozumnou cenu.

Michal Z.

Ztratil jsem v Ostravě klíče od auta. Po obvolání několika záměčnictví, kde mi tvrdili, že pomůže pouze autorizovaný servis, mi pánové pomohli. Přijeli a klíč vyrobili na počkání asi do hodiny. Určitě doporučuji.

Jan F.

Super přístup, cena, rychlost a kvalita při výrobě klíče. Spokojenost.

Petr C.

Dělali mi zde chip na Octavia 1 1.8t 110kw a absolutní spokojenost. Doporučuji :)

Ondra T.

Ženě se povedlo ztratit klíče od fábie. Dostal jsem tady na kluky kontakt a musím říct, že svou práci opravdu umí. Klíč vyroben asi za půl hodiny.

Pavel Č.

Ztratil jsem klíče od Craftera a auto mi stálo 3 týdny na parkovišti v Havířově, byl jsem v několika zámečnictvích, ti mi tvrdili, že klíč vyrobit nejde. Pak jsem narazil na pana Onofreje, ten přijel, auto otevřel a asi za 2 hodiny měl klíč vyrobený. Musím říct, že jsem nečekal že to auto ještě někdy pojede. Jsem opravdu spokojený. Ještě jednou díky moc.

Jan P.

U mé audi a6 mi odešel sloupek řízení, auto mi stálo před obchodem v Třinci 2 týdny, měl jsem u něj autoelektrikáře, který mi tvrdil, že auto je třeba odtáhnout do audi a cenově to vychází okolo 40000. Další automechanik si taky nevedl dobře. Poté jsem dostal od mechanika číslo na pana Onofreje, ten přijel a auto během 2 hodin zprovoznil. Platil jsem zlomek ceny, sám jsem se přesvědčil, že široko daleko není větší odborník na autoelektroniku.